Emma Gilbert alias Claire Holt

13. ledna 2009 v 13:32 |  H2O staci pridat vodu
http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/h2o11/uploads/00000emma00000.jpg
Claire Holt studovala hraní již od mala na škole a pak si soukromě zdokonalovala svoje schopnosti. Seriál "H2O", ve ktrém hraje mořskou pannu Emmu Gilbert, je její první seriálovou rolí, ale v žádném případě to není první zkušenost před kamerou.

Již dříve pracovala např. pro Dreamworld. Claire maturovala v roce 2005 a co se týče budoucnosti, plánuje ještě vystudovat vysokou školu. Claire ráda nakupuje, sleduje filmy s přáteli a ráda plave. Dokonce má černý pás v Thai-kwon-du. Dále také hraje vodní pólo, volejbal, umí hrát na piano a kytaru a také ráda zpívá. Nicméně v současné době jí baví hraní a hlavně bytí mořskou pannou.

Claire rozhodně není voda cizí. Na roli mořské víly se moc těšila. Slovo relaxace rozhodně nezná. Je majitelkou černého pásu Thai-Kwon-da, jako Emma v seriálu sportovně plave, hraje volejball i vodní pólo. Když se zrovna nevěnuje žádnému sportu tak zpívá, hraje na piáno nebo kytaru. Role Emmy v serálu H20 stačí přidat vodu je její první seriálovou rolí, ale před kamerou se objevila už v několika reklamách. Studuje herectví na soukromé škole. Když jí zbyde čas sám na sebe vyrazí na nákupy nebo s kamarády do kina

CLAIRE vo vode nie je nováčikom,aktívne totiž súťaží vo vodnom póle.V seriáli hrá Emmu Gillbertovú .Relax jej nič nehovorí,lebo je kvôli svojim koníčkom až priveľmi vyťažená.Vlastní čierny opasok bojového umenia Thai-kwon-do,pravidelne pláva aj hrá volejbal.Rada hrá na klavír,gitaru a miluje aj spievanie.Seriál H2O je pre ňu prvým väčším projektom v TV svete,nováčikom pred kamerou však rozhodne nie je-účinkovala už vo viacerých austrálskych reklamách.Claire študuje herectvo a vraj by sa rada dostala i na univerzitu.Keď si pre seba konečne nájde čas,ide s kamarátmi do kina alebo prečesáva obchody.

Vek: 17 rokov
Narozeniny: V Marci
Schopnost: Zamrazovanie vody
Priatelia: Rikki, Cleo, Lewis
Rodina: Matka, Otec ,Mladší brat Elliot
Nejobľúbenejšia farba. Modrá a biela
Nejobľúbenejšie a nejčastejšie oblečenie:Tielko, Nohavice
Farba vlasov: Blond
Farba očí: Zeleno-modrá
Charakter/povaha: Múdra a chytrá, športovne založená a priateľská
Láska: Nemá,ale Byron se jej páči
Záľuby: čítanie a plávanie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama